Kullanım deneyimi Brilliance SF

Fransa'dan Camilla'dan deneyim

Merhaba. Bugün beni çok rahatsız eden sorunumun çözümünü paylaşacağım. Cilt yaşlanması kimseyi atlamadığından, bu sorunun çözümü herkesle ilgilidir.

Brilliance SF Creme ne işe yarar ve bunu nasıl öğrendim

Brilliance SF uygulamadan önce cilt

Brilliance SF benim kurtuluşum. Bu iyi bir yaşlanma karşıtı kremdir. Yaşlandıkça cilt dokum bozuldu, bu normal bir süreç. Durumlarını gösteren bir fotoğraf ekleyeceğim.

Genel olarak, bu krem ​​hem görünüşte hem de içte hızlı dermis gençleşmesi için gereklidir.

İncelemelerde insanlar bunun gerçekten çok etkili olduğunu yazdı. Ürün sadece kırışıklıkları ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda yaşa bağlı pigmentasyonu da ortadan kaldırır.

Bu ilacı nasıl öğrendim?

Kolay. 2 yıldır gittiğim güzellik uzmanıma gittim. Doktorumun çok fazla iş tecrübesi var ve buna güveniyorum. Brilliance SF kremini kullanmamı tavsiye etti çünkü kendisi kullanıyor. Sonra bu ürünü sipariş ettim.

Kremi kullanarak, uygulama

Kremin uygulaması çok kolaydır. Sadece 2-3 dakikamı aldı.

Önce herhangi bir kirliliği gidermek için cildi ovaladım. Bazen bu özel kozmetiklerin yardımıyla, bazen de sadece sabunla yapılırdı. Kirin dermisini nasıl temizlemek istediğiniz önemli değil, sonuç kesinlikle söz verdiğiniz gibi olacaktır.

Temizledikten sonra biraz krem ​​alıp yüzün kurumuş cildine uyguladım. Sürtünme hareketleriyle yaptım.

Brilliance SF kremini kullandıktan sonraki etki

Kursu tamamladıktan sonraki sonucum

Sonuç şok ediciydi. Estetisyenime güvendiğim için ürünün bir etkisi olacağını anladım, ancak cildi bu kadar kökten değiştireceğini düşünmemiştim.

Tüm iyileştirmeler fotoğrafta görülebilir. Tüm kırışıklıklar gitti, hatta derin olanlarSanki pigmentasyon yokmuş gibi. Yüz temiz ve bakımlı hale geldi. Herkes 5 yaş küçük olduğunu söyleyerek takviyeler yapmaya başladı. Derinin yapısı da çok değişti. Topallaşmayı bıraktı. Cilt daha sıkı hale geldi, şimdi yüz daha taze görünüyor.

Bu ilaç işe yarıyor mu?

Estetisyenimin olumlu eleştirilerine ve tavsiyelerine ve kendi sonucuma inanıyorsanız, işe yarayacaktır. Anlaşıldığı üzere, ilaç gerçekten çok etkilidir ve arkadaşlarınıza özgürce tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Alerjiye veya yan etkilere neden olmaz.